Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Wycieczka Klasy VI-VII

6 czerwca uczniowie klasy VI i VII oraz gościnnie dwóch uczniów z klasy VIII wybrali się na wycieczkę do przepięknego Zakopanego i Tatralandii. Przez trzy dni zwiedzaliśmy Zakopane oraz jego okolice. Kąpaliśmy sie w basenach Termalnych na Słowacji, nocowalismy w Willi u Renaty z przepieknym widokiem na Tatry oraz wspinaliśmy sie w parku linowym. Wszyscy bardzo dobrze sie bawili.

Pierwszego dnia mieliśmy okazje zobaczyc Dolinę Kościeliską, prześć przez Jaskinię Mroźną, podziwialismy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, wyjechalismy kolejka na Gubałówkę oraz spędziliśmy troche czasu wolnego na Krupówkach. Drugiego dnia wyruszyliśmy na baseny termalne w Tatralandi koło Liptowskiego Mikulasza gdzie spędzieliśmy prawie cały dzień. Trzeciego dnia zwiedziliśmy Kaplicę na Jaszczurówce, Skocznię narciarską, cmentarz na Pęksowym Brzysku oraz spędzilismy trochę czasu na Krupówkach zanim wróciliśmy do Klęczan.

Opiekę sprawowali: mgr Marzanna Bodziony i mgr Tomasz Mazur

Przewodnik: Piotr Pawlikowski