Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Wycieczka klas 0-3 do Łososiny Dolnej

3 czerwca 2019r. dzieci z klasy 0,1,2, i 3 wybrały się na całodniową wycieczkę doliną Łososiny Dolnej. Piękna pogoda, dobre humory pozwoliły dzieciom najpierw przeprawić się przeprawą promową do Tropia, następnie zwiedzić lotnisko w Łososinie Dolnej. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda proces produkcji soków z rodzimych owoców w tłoczni soków, jak również popróbować i posmakować tych specjałów.

Główną atrakcją był pobyt w gospodarstwie agroturystycznym „Wiśniowy Gaj” w Kobyłczynie. Gospodarze przywitali nas ciasteczkami i domowym kompotem. Czekały tam na nas różnorakie atrakcje, zabawy na świeżym powietrzu, spotkania ze zwierzętami, przejażdżka na kucach i super zajęcia edukacyjne pod hasłem – Od zboża do chleba i wiele innych. Po sytym obiadku powędrowaliśmy do Żmącej łapać pstrągi i smakować lody. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domów ok. godziny 17.30 pełni wrażeń i opowieści.
Opiekę sprawowały : mgr D. Jeż, mgr D. Wójcik, mgr M. Kaczor, mgr B. Gilewicz, p. B. Dziodzio.