Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Czwarte miejsce Klęczan w gminnym turnieju piłki nożnej.

4 października w Świniarsku, został rozegrany gminny turniej piłki nożnej dzieci z klas szóstych i młodszych. W rozgrywkach, które zostały przeprowadzone w ramach Igrzysk Dzieci, wzięło udział 12 szkół. Po losowaniu mecze rozgrywane były w 4 trzyzespołowych grupach. Nasza drużyna zagrała 2 mecze ze Szkołą Podstawową w Paszynie i Szkołą Podstawową w Januszowej. Obydwa mecze zostały pewnie wygrane i chłopcy uzyskali awans do najlepszej „czwórki” turnieju.

 

W półfinale niestety ulegli lepiej dysponowanemu zespołowi z Wielogłów i tym samym pozostał im do rozegrania jeszcze jeden mecz – mecz o 3 miejsce. Po zaciętej grze ze reprezentacją Szkoły
w Świniarsku ostatecznie przegrali i zajęli IV miejsce. Biorąc pod uwagę licznie obsadzony turniej i wysoki poziom rozgrywanych spotkań, naszym chłopcom należą się słowa uznania i gratulacje za bardzo dobry wynik.

Szkołę reprezentowali : Jakub Wójs, Krzysztof Bobiński, Artur Pociecha ( kl. III ), Jakub Fritz, Jakub Wideł, Artur Zaczyk (kl.IV), Karol Podolak, Karol Ligarski (kl V), Dominik Jaszczak kl. VI i Karol Lelito.