Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

II miejsce Szkoły w Konkursie Bożonarodzeniowym

12 grudnia 2019 w Szkole Podstawowej w Krasnem Potockiem, odbył się III Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół z terenu gminy: SP w Chełmcu, SP w Januszowej, SP w Wielogłowach, SP w Niskowej, SP w Chomranicach, SP w Librantowej, SP w Rdziostowie, SP w Krasnem Potockiem, i Marcinkowicach. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIII – Dominika Sarota i Nikola Wąsowicz.

 

Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie ozdób świątecznych, strofika bądź kartki bożonarodzeniowej. Pomysł i technika była dowolna. Na wykonanie, organizator zgodnie z regulaminem przeznaczył 3godziny. Każda z 10- ciu dwuosobowych drużyn, które wzięły udział w konkursie, starała się z przygotowanych przez organizatora materiałów, wykonać piękne, staranne i oryginalne ozdoby. Podsumowania konkursu podjęło się jury w składzie: pani Irena Oleksy, pani Dorota Leśniak oraz pani Iwona Sikorska.

Wyniki konkursu :
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Krasnem Potockiem
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Klęczanach
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Wielogłowach
Nagrodzone zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz bony podarunkowe do „Empiku”. Pozostałe, otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Uroczystego wręczenia nagród dokonał pan Wójt Bernard Stawiarski wraz z panią dyrektor Szkoły Podstawowej w Krasnem Potockiem Marzeną Dąbrowską.

Gratulujemy naszym uczennicom !!!