Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Noworoczny wieczór kolęd z „Muzyką Klęczany”

5 stycznia br. tj. w minioną niedzielę   w naszej szkole  miało miejsce wspólne radosne kolędowanie z udziałem mieszkańców i gości. Wspaniałą oprawę muzyczną imprezy zapewnił dobrze nam już znany nasz regionalny zespół „Muzyka Klęczany”. Grupa ta  działa już 10 - lat i ma za sobą wiele pięknych występów i  koncertów. Zarówno  brzmienie muzyki jaki sam śpiew tego naszego gminnego zespołu jest oryginalny i wielce ceniony przez miłośników muzyki ludowej.  

W spotkaniu wzięło udział wielu mieszkańców  i gości. Była to również okazja do zaprezentowania dorobku klęczańskiego koła gospodyń. A na progu nowego 2020 roku było również wiele miłych życzeń dla Klęczan, dla szkoły i naszej gminnej społeczności. Pomysłodawcą i organizatorem tego kolędowania był radny wsi Klęczany Pan Rafał KasieczkaRolę gospodarza pełni dyrektor szkoły Pan Jerzy Rogalski.  

(JR)