Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Sądeckie Kolędowanie w Mystkowie

18.01.2020 nasza grupa kolędnicza z gwiazdą brała udział w konkursie ,,Sądeckie Kolędowanie" w Mystkowie i zdobyła III miejsce. Gratulujemy;  Kacprowi Brdejowi,  Kacprowi Kucia,  Wiktorowi Wójtowiczowi,  Oliwierowi Dąbrowskiemu, Bartoszowi Jędrzejakowi oraz p. Dorocie Wójcik. Dziękujemy p. Grzegorzowi Kucia za zorganizowanie przejazdu.

 Podczas tegorocznego przeglądu grup kolędniczych Powiatu Nowosądeckiego prezentowały się zróżnicowane formy kolędowania, wpływające na barwność i widowiskowość zmagań konkursowych - mówiła przewodnicząca jury Magdalena Kroh. - Nie bez znaczenia jest też fakt, że podtrzymywaniu tradycji kolędowania sprzyja bardzo wysoki i wyrównany poziom artystyczny i merytoryczny występujących grup. Świadczy to równocześnie o dużej świadomości dawnych zwyczajów kolędniczych wśród uczestników przeglądu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom grup kolędniczych oraz ich instruktorom za wielki wkład pracy i zaangażowanie w przygotowanie przedstawień kolędniczych. 
 /źródło Sądeczanin/