Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: (18) 443-36-09 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

3 stycznia w Szkole Podstawowej w Chomranicach odbył się  Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie wzięło udział 15 zespołów z całej Gminy Chełmiec. Do rywalizacji stanęły zespoły z Piątkowej, Chomranic, Paszyna, Librantowej, Świniarska, Klęczan, Krasnego Potockiego, Januszowej, Marcinkowic i Rdziostowa. Łącznie 110 uczestników ze szkół w gminie.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Chełmiec - Bernard Stawiarski, dyrektor Gminnego Zespołu Edukacji w Chełmcu - Radosław Potoczek, zanany sądecki muzyk, członek kabaretu „Ergo” i wykładowca PWSZ w Nowym Sączu – Andrzej Józefowski, przewodniczący Komisji Kultury radny Andrzej Tyrkiel oraz Małgorzata Bieryt i Dorota Fedko z Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu. Zaproszonych gości i uczestników powitała Pani dyrektor Ewa Damian.

Patronat honorowy nad konkursem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu.

Nagrody wręczył Wójt Gminy Chełmiec - Bernard Stawiarski.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominek w postaci maskotki oraz słodkości ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu./ źródło- https://chelmiec.pl/wiadomosc/iv-gminny-przeglad-koled-i-pastoralek/

Naszą drużynę reprezentowały ,,Sowiki Mniejsze" przygotowane przez p. Dorotę Wójcik, a były to; Lilana Zaręba kl.0, Emilia Gródek kl.0, Karolina Gródek kl.III, Hanna Firlej kl.0, Magdalena Potoczek kl.0 i  Joanna Kmiecik kl.0. Gratulujemy młodym artystkom i życzymy powodzenia w dalszych działaniach artystycznych.