Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2015/16

Święto Rodziny

 

Uroczysty i niezwykle zabawny charakter miały obchody Święta Rodziny w Naszej Szkole. W dniu 31 maja br. w godz. 15-17 miało miejsce spotkanie rodziców, dzieci i nauczycieli. Ciekawy program przedstawiły dzieci dla swoich rodziców. Myślą przewodnią tegorocznego programu była potrzeba znalezienia czasu dla siebie nawzajem. 

 

 

Tak bardzo dzisiaj nam wszystkim go brakuje. Nie mamy czasu dla drugiego człowieka, często nawet dla własnego dziecka. Były zabawne scenki, skecze, tańce i przepiękne piosenki. Nikt się nie nudził. Wśród zaproszonych gości m.in. ksiądz proboszcz mgr Stanisław Pachowicz z Parafii Chomranice, przewodnicząca rady rodziców Pani Magdalena Latko - Mróz i niezawodny przyjaciel wszystkich dzieci Pani Lucyna Burnagiel. Były lody dla dzieci od Pani Lucyny i ciasteczka od rady rodziców. Koordynatorem tej uroczystości była pani mgr Danuta Jeż. To miłe i budujące -powiedział na zakończenie spotkania dyrektor szkoły -mgr Jerzy Rogalski, że tak wielu rodziców i gości odpowiedziało na nasze zaproszenie. Świadczy to o tym ,że bardzo potrzebujemy takich spotkań i dla bliskich zawsze znajdziemy trochę czasu ...