Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2015/16

XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”

 

XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” 2016 odbył się w Nowym Sączu w dniach 16 – 19 czerwca 2016 roku. Uczestniczyła w nim uczennica klasy IV - Joanna Kornaszewska.

 

 
 
Spośród nadesłanych drogą mailową do 31.05.2016 zgłoszeń jury preselekcyjne wyłoniło listę finalistów.  Spośród zgłoszonych najliczniejszą grupą okazała się kategoria klas 2-4 szkoły podstawowej. Przesłuchania finałowe odbyły się 16 czerwca w MOK w Nowym Sączu. W kolejne dni uczestnicy festiwalu brali udział w warsztatach w domu pielgrzyma w Starym Sączu. Warsztaty miały na celu przygotować finalistów do występu na koncercie galowym, który odbył się na rynku w Nowym Sączu i był rejestrowany przez TVP. Koncert galowy odbył się w sobotę 18 czerwca. Podczas koncertu ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody. Widownia miała okazję posłuchać wyróżnionych wokalistów. To juz kolejny udział Joanny w Festiwalu Piosenki, życzymy dalszych sukcesów wokalnych. GRATULUJEMY!