Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

II miejsce naszego zespołu w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

II miejsce naszego zespołu w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chomranicach!

12 stycznia po raz pierwszy w Zespole Szkół w Chomranicach odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W konkursie wzięło udział 13 zespołów.

Do rywalizacji stanęły zespoły z Librantowej, Piątkowej, Wielogłów, Trzetrzewiny, Chomranic, Paszyna, Rdziostowa, Marcinkowic, Januszowej, Klęczan i Krasnego Potockiego. Łącznie 110 uczestników ze szkół w Gminie Chełmiec.Konkurs rozpoczął się koncertem kolęd w wykonaniu Ewy Novel. Laureatki 7 edycji "The Voice of Poland", „Must be The Music” oraz zdobywczyni I miejsca na międzynarodowym festiwalu bluesowym - Rawa Blues Festiwal. Artystka występowała na scenach Europy i Stanów Zjednoczonych a w tym szczególnym dniu otwarła nasz gminny konkurs.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski, dyrektor Gminnego Zespołu Edukacji w Chełmcu - Radosław Potoczek, radny Andrzej Tyrkiel, radny i sołtys wsi Chomranice - Stanisław Kuzak, dyrektor Społecznego Ogniska Muzycznego w Nowym Sączu - Andrzej Obtułowicz oraz przedstawicielki Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu: Małgorzata Bieryt i Dorota Fedko.

Naszą szkołę reprezentował zespół muzyczny ,,Sowiki"  w składzie: Natalia Wójcik, Joanna Kornaszewska, Amelia Wróbel, Edyta Kuźma, Nikola Wąsowicz- śpiew i Sebastian Brdej - keyboard, pod opieką i kierownictwem  p.Doroty Wójcik - GRATULUJEMY!!!