Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

„BÓG ZAKOCHANY W CZŁOWIEKU” Rekolekcje 2017

Te słowa przewijały się jak refren podczas Misji Świętych w Chomranicach. Nauki rekolekcyjne głosił ks. dr Jerzy Smoleń, który w tym czasie stał się dla wielu osób namacalnym pośrednikiem Boga.

 

 

 

Niejedno serce doświadczyło wyraźnego dotyku czułej miłości Boga oraz pokoju i mocy płynących prosto z Serca Maryi. Świadczyły o tym zamyślone i wzruszone Bogiem twarze ludzi, którzy uczestniczyli w Misjach Świętych.

Także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli łaskę wzięcia udziału w tym wydarzeniu wiary. I tak jak „łaska buduje na naturze”, podobnie nasza ludzka natura była w tych dniach szczególnie umacniana przez łaskę Bożą.

Dziękując Jezusowi za piękny czas misji świętych, cieszymy się z pełnej szacunku postawy naszych uczniów, ich odpowiedzialnego zachowania w kościele, a szczególnie aktywnego uczestniczenia w naukach i odważnego odpowiadania na poruszane przez ks. Rekolekcjonistę zagadnienia.

Niech te pzreżyte misje święte zostawią w kazdym z nas głeboki ślad dotyku łaski Bożej i niech wydadzą w życiu każdej osoby trwałe owoce w codzienności.

Niech Duch Święty dopełni dzieła, które w każdej i każdym z nas rozpoczął.