Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Turniej Warcabowy i Szachowy

Warcaby i Szachy to najpopularniejsze gry strategiczne. Wymagają od graczy umiejętności przewidywania oraz wyobraźni. To doskonały trening myślenia. Wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Turniej Warcabowy i Szachowy dla uczniów naszej szkoły.

 

 

Celem Turnieju  była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek. Turniej przygotował Pan Tomasz Mazur. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani do turnieju. 
Zwycięzcami Turnieju zostali:
 

Turniej Warcabowy:

I miejsce i tytuł Mistrza 2016: Dominika Sarota uczennica klasy V

II miejsce: Joanna Kornaszewska uczennica Klasy V

 

Turniej Szachowy:

I miejsce i tytuł Mistrza 2016: Filip Smajdor uczeń klasy V

II miejsce: Damian Pawlik uczeń klasy VI