Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Sukces recytatorów z Klęczan

Dzień 5 kwietnia 2017 roku okazał się szczęśliwy dla zwycięskiej w szkolnych eliminacjach dwójki uczniów, spośród czwórki, która stanowiła reprezentację naszej szkoły w XVIII Gminnym Konkursie Recytatorskim w Januszowej. Zwycięską dwójką okazali się: Amelia Wróbel z klasy VI, która zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI oraz Paweł Zaczyk z klasy V,który uplasował się na miejscu II. Uczniowie ci awansowali do powiatowego etapu konkursu w Nowym Sączu.
 
 
                                                 
 
 W kategorii klas I-III wystąpili również reprezentujący naszą szkołę  Bartłomiej Nowak i Piotr Wróbel, obydwaj z klasy I. Tym razem bez sukcesu, ale ich występ także można zaliczyć do udanych. Z Januszowej żadne dziecko nie wyjeżdża bez upominku i pamiątkowego dyplomu. Wręczał je Wójt Gminy Chełmiec, Pan Bernard Stawiarski, który zaszczycił wszystkich swoją obecnością.