Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Klęczany Mistrzem Powiatu!

W dniu 24.04. 2017r. w ZSS w Nowym Sączu, odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To już 40 edycja, tego popularnego wśród dzieci i młodzieży Ogólnopolskiego Turnieju. Po ubiegłorocznym sukcesie, reprezentacja Szkoły Podstawowej w Klęczanach znowu zwyciężyła, potwierdzając bardzo dobre przygotowanie do wszystkich objętych regulaminem konkurencji -  wiedzy o przepisach ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i rowerowego toru przeszkód.

Sukces jest tym większy, że w tym roku oprócz zwycięstwa w klasyfikacji drużynowej, udało się  również sięgnąć po wygraną (rower górski) w klasyfikacji indywidualnej! Najlepszym spośród wszystkich uczestników startujących z 18 szkół podstawowych z terenu miasta Nowy Sącz i powiatu, okazał się nasz uczeń Witold Mordarski. „Złota” reprezentacja w składzie: Katarzyna Mróz, Edyta Kuźma, Dawid Jankoś i Witold Mordarski, po raz kolejny będzie reprezentowała naszą szkołę i powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się pod koniec maja w Mikluszowicach. Wszystkim uczniom oraz Pani  Annie Wcześny, która pracowała z uczniami na ten duży sukces serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu tego turnieju!

Wyniki klasyfikacji końcowej szkół podstawowych z terenu powiatu:

I m-ce SP Klęczany

II m-ce SP Podole Górowa

III m-ce SP Jazowsko