Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

II EDYCJA PROJEKTU „JUŻ PŁYWAM” NABÓR

Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Gminy Chełmiec uprzejmie informuje, że od dnia 22.06.2017r. Rozpoczyna się nabór do projektu „Już pływam” dzieci z klas 1-6 wszystkich 16 szkół podstawowych z terenu gminy Chełmiec. W zajęciach z nauki pływania ma uczestniczyć 15 dzieci z każdej szkoły podstawowej z terenu Gminy Chełmiec. Łącznie przewiduje się uczestnictwo w projekcie 240 uczniów. Nauka pływania zrealizowana zostanie w terminie wrzesień – grudzień b.r. Kurs będzie trwał 16h lekcyjnych tj. (8 wyjazdów raz w tygodniu po 1,30min) zajęć na basenie na pływalni Aqua Centrum Chełmiec. Uczestnicy mają zapewniony: transport, opiekuna, zajęcia z instruktorem, bilety wstępu na basen.

Opłata za cały kurs „JUŻ PŁYWAM” od ucznia wynosi 100 zł

Zapisy prowadzone są do 11 sierpnia b.r. w Wydziale Sportu i Rekreacji Urzędu Gminy Chełmiec pokój 20 lub pod numerem telefonu 18 414-56-57 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O zakwalifikowaniu ucznia do projektu będzie decydować kolejność zgłoszeń wraz z wpłatą. Koordynatorami projektu z ramienia Urzędu Gminy Chełmiec są: – Ewelina Zygmunt, Przemysław Szymczyk