Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Uczniowie naszej szkoły w teatrze

 

W ostatni poniedziałek, 10 października 2016 roku wielbiciele teatru z naszej szkoły, tym razem uczniowie klas IV-VI, udali się do Domu Kultury w Limanowej.

 

 

 

 

Obejrzeli tam przedstawienie słowno -muzyczne pt." Po nitce do kłębka", które zrealizowane zostało w oparciu o najbardziej znane mity greckie. Ci, którzy już omawiali tę tematykę na lekcjach języka polskiego, mieli okazję do powtórki, a ci, którzy dopiero o mitach będą mówić, mieli przedsmak przygody z mitycznymi bohaterami. Organizatorem wyjazdu była nauczycielka języka polskiego mgr Marzanna Bodziony, opiekę nad dziećmi sprawował również nauczyciel języka angielskiego mgr Tomasz Mazur.