Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Radosna Niepodległość

4 listopad 2016 r. odbył się I Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych w Zespole  Szkół w Chełmcu. Udział wzięły zespoły i grupy muzyczne z piętnastu szkół. Witając uczestników spotkania, Dyrektor Krzysztof Groń wyraził przekonanie, że będzie to czas nie tylko zadumy i refleksji, lecz również wyraz hołdu dla bohaterów, którzy swoje życie oddali za ojczyznę. Naszą społeczność reprezentował chór szkolny pod kierunkiem p. Doroty Wójcik.

 

 

Bogaty repertuar utworów wprawił w zachwyt młodzież, nauczycieli oraz specjalnie przybyłych na koncert gości: p. Bernarda Stawiarskiego- Wójta Gminy Chełmiec, p. Radosława Potoczka- Dyrektora Gminnego Zespołu Edukacji, p.  Wiesława Szołdrowskiego- Wiceprzewodniczącego Rady Gminy, p. Andrzeja Tyrkla- Przewodniczącego Komisji Oświaty oraz radnych Gminy. Uczniowie otrzymali w nagrodę pamiątkowe dyplomy i słodycze. Kolejne wspólne, patriotyczne muzykowanie będzie kontynuowane – już za rok!