Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

 

Dzień 15 listopada 2016 roku był szczególnie elegancki i uroczysty w naszej szkole z racji obchodów 98 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ubrani odświętnie uczniowie zaznaczyli wyjątkowość tego ważnego święta krótką akademią.

 

 

Mogliśmy usłyszeć wiersze i pieśni poświęcone naszej Ojczyźnie, jak również  posłuchać opowieści o drodze Polski do wolności, którą snuli wnukom  Babcia i Dziadek.Część artystyczna przygotowana została przez Panią Marzannę Bodziony. O piękną dekorację zadbała Pani Magdalena Kaczor, a o stosowną oprawę muzyczną Pani Anna Wcześny. Po występie uczniów głos zabrał zastępca dyrektora szkoły Pan Tomasz Mazur, który podziękował za przygotowanie akademii oraz tytułem podsumowania zadał oglądającym uczniom kilka pytań dotyczących tematyki uroczystości.