Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Lekcja w Bibliotece Gminnej w Chełmcu klasy IV

 

Dnia 16 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawczynią i jednocześnie nauczycielką języka polskiego - mgr Marzanną Bodziony -odwiedzili zaprzyjaźnioną już Gminną Bibliotekę w Chełmcu.

 

 

Pracownice tej placówki zaznajomiły czwartoklasistów z zasobami księgozbioru,a także zasadami korzystania z niego. Przy tej sposobności okazało się, że jeden z uczniów - Patryk Pociecha- posiada już kartę biblioteczną i wypożycza od pewnego czasu książki w tutejszej bibliotece. Następnie uczniowie wzięli udział w licznych i ciekawych konkursach, co dało im możliwość powtórki z wielu  dziedzin, w tym ortografii oraz  wygrywania maskotek. Ta pouczająca wyprawa zakończyła się dla uczniów słodkim upominkiem- lizakiem oraz miłym wspomnieniem ciekawie spędzonego czasu.