Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Sukces na I Gminnym Festiwalu Twórczości Poetów – Piosenkarzy XX wieku

 

Sukces naszych szkolnych muzyków na I Gminnym  Festiwalu Twórczości Poetów – Piosenkarzy XX wieku – Czesław Niemen 

„OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” 

Gratulujemy Joannie Kornaszewskiej i Sebastianowi Brdejowi!

 

 

Sukces naszych szkolnych muzyków na I Gminnym  Festiwalu Twórczości Poetów – Piosenkarzy XX wieku – Czesław Niemen „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” Gratulujemy Joannie Kornaszewskiej i Sebastianowi Brdejowi, którzy 30 listopada 2016 r. pod kierunkiem p. Doroty Wójcik zdobyli I miejsce na I Gminnym  Festiwalu Twórczości Poetów – Piosenkarzy XX wieku  – Czesław Niemen „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” w Trzetrzewinie. Nasi reprezentanci przygotowali utwór ,,Sen o Warszawie” oraz rozwiązywali test o życiu i twórczości tego wspaniałego poety, kompozytora i  wykonawcy. Dodamy tylko, że naszymi konkurentami były gimnazja. Serdecznie dziękujemy p. Zbigniewowi Wójsowi za pomoc i wsparcie naszych ,,Młodych Talentów” 

 

 

Nagranie z występu: