Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok Szkolny 2018/19

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Uroczysty charakter miała inauguracja nowego roku szkolnego w naszej szkole. Na początek prowadząca uroczystość przewodnicząca szkoły, Natalia Wójcik,powitała licznie zgromadzonych w sali rodziców, dzieci, dyrekcję oraz nauczycieli. Następnie wspólnie odśpiewany został hymn narodowy, po którym chwilą ciszy i skupienia oddano cześć ofiarom II wojny światowej w 79 rocznicę jej wybuchu.

Nie zapomniano o konkursie związanym z nadsyłaniem pocztówek z miejsc, które odwiedzili w wakacje nasi uczniowie. Jego pomysłodawczyni, mgr Dorota Wójcik, odczytała nazwiska nadawców kartek, a następnie zostali nagrodzeni maskotkami ci szczęśliwcy, których pocztówki wylosowano tym razem. Kolejnym punktem krótkiej akademii przygotowanej przez mgr Marzannę Bodziony oraz mgr Annę Wcześny, która wykonała stosowną dekorację, były wiersze, piosenki i utwory instrumentalne zaprezentowane przez uczniów z klasy VI, VII i VIII. Na koniec głos zabrał dyrektor szkoły, mgr Jerzy Rogalski, który przekazał wszystkim zgromadzonym życzenia dobrego i spokojnego roku szkolnego, a także powitał rozpoczynających pracę w naszej szkole nowych nauczycieli. Następnie uczniowie udali się  do klas na spotkanie z wychowawcami.