Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok Szkolny 2018/19

Igrzyska Dzieci – gminny turniej tenisa stołowego.

20 listopada  2018r w naszej szkole, odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w tenisie stołowym. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Dzieci i miały na celu wyłonić najlepszych tenisistów indywidualnych oraz najlepsze drużyny.

W rywalizacji udział wzięło 35 chłopców oraz dziewcząt z  klas IV – VI  Szkół Podstawowych z terenu gminy Chełmiec. Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Kornaszewska, Julia Budnik, Patryk Plata, Michał Gurgul, Patryk Pociecha i Karol Lelito.

 

 

W rywalizacji dziewcząt najlepszymi okazały się:

 1. Justyna Sromek – SP Niskowa
 2. Natalia Harnik – SP Niskowa
 3. Nadia Zaryczny  – SP Niskowa
 4. Faustyna Pacholarz - SP Chomranice
 5. Julia Budnik – SP Klęczany
 6. Gabriela Smajdor – SP Chomranice

Wśród chłopców wygrali:

 1. Marcin Olesiak – SP Chełmiec
 2. Tomasz Grygiel – SP Januszowa
 3. Patryk Potapczyk – SP Januszowa
 4. Patryk Świętoń – Basiaga – SP Januszowa
 5. Oskar Zając – SP Chomranice
 6. Tymon Szufa – SP Januszowa

W klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt zwyciężyła szkoła z  Niskowej przed Chomranicami,   a w rywalizacji chłopców  Januszowa przed SP Wielogłowy.

Medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci karnetów na basen, wręczali Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Dyrektor  Szkoły Podstawowej w Klęczanach Jerzy Rogalski

Dwie najlepsze drużyny oraz sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek będzie reprezentowało gminę na turnieju międzygminnym.

Julce Budnik gratulujemy awansu do zawodów międzygminnych