Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok Szkolny 2019/2020

Komunikat dyrektora szkoły

Klęczany, 21 sierpnia 2020 r.

Komunikat dyrektora szkoły

Szanowni Państwo! Rodzice i opiekunowie !
Zbliża się koniec wakacji, już wkrótce przywitamy nowy rok szkolny 2020/21. Informuję Państwa, że obecnie trwają przygotowania naszej szkoły do uruchomienia jej według tradycyjnego, stacjonarnego modelu pracy od 1 września br. z zastosowaniem koniecznych dodatkowych zmian i obostrzeń sanitarnych. Są one spowodowane oczywiście nieustającą pandemią. Już wkrótce, w najbliższych dniach przekaże P. za pośrednictwem strony internetowej i dziennika elektronicznego ustalone z organami szczegółowe zasady organizacji pracy i procedury związane z reżimem sanitarnym. W tym miejscu zaznaczę, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju jest dynamiczna i zmienna. Wprowadzane u nas zmiany mają charakter doraźny. System organizacji nauki i opieki w naszej szkole będzie z pewnością na bieżąco modyfikowany. Co ważne, każda szkoła przyjmuje własne, możliwe do realizacji i w granicach prawa rozwiązania. Słonecznego i bezpiecznego końca wakacji życzy...

Jerzy Rogalski - dyrektor szkoły