Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki

IMG 20220604 WA0026W dniu 02 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Klęczanach odbył się Szkolny Konkurs ,,Mistrz Matematycznego Liczenia”, który przeznaczony był dla uczniów klas 1, 2 i 3. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych wśród najmłodszych, sprawdzenie wiedzy matematycznej, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa.
Uczniowie startowali w trzech kategoriach: mistrz klasy I, mistrz klasy II i mistrz klasy III.

Po przeprowadzonych wcześniej eliminacjach klasowych w konkursie wzięło udział 9 uczniów: z kl.1- Firlej Zuzia, Kądziołka Nikola,Ciuła Kacperek, z klasy 2- Kmiecik Asia, Gródek Emilka, Wróbel Jan, z kl.3- Mróz Emilka, Ania Filip, Woliński Daruś, którzy walczyli o miano mistrza w swojej kategorii. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test, który obejmował treści programowe w zakresie swojej klasy.

Komisja konkursowa w składzie: p. mgr Stanisława Bielecka, mgr Dorota Wójcik po zebraniu i sprawdzeniu testów przekazała, iż:

Mistrzami matematycznego liczenia zostali:
Klasa I – Firlej Zuzanna
Klasa II – Wróbel Jan
Klasa III – Filip Anna
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła: mgr Danuta Jeż