Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

IMG 0649Dnia 24 czerwca b.r. uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęło się mszą św. w kościele w Chomranicach. Ksiądz Grzegorz Stachnik podkreślił, jak ważna jest wdzięczność Panu Bogu za to, co otrzymaliśmy.

A w czasie wakacji byśmy pamiętali o sakramentach pokuty i eucharystii, a także coniedzielnej mszy św.

 

O godzinie 9.30 W szkole, na sali gimnastycznej odbyło się wręczenie wyróżnień dla uczniów z najwyższymi wynikami, podziękowań dla rodziców uczniów kl. VIII, którzy wspierali szkołę działając w Radzie Rodziców oraz listy gratulacyjne dla tych, których dzieci osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.

Osiemnastoosobowy odział przedszkolny otrzymał nagrody książkowe, jako nagrodę i pamiątkę uczestniczenia w zajęciach.

Złotą Różą, najwyższym wyróżnieniem decyzją Rady Pedagogicznej, zostali obdarowani w tym roku Państwo Lucyna i Andrzej Burnagiel, Pani Wioleta Kucia, radny gminy Chełmiec Pan Rafał Kasieczka, sołtys wsi Klęczany Pan Zbigniew Filip.  

Podziękowania za hojność i wsparcie otrzymali również: Pani Edyta Cieślikowska i Państwo Beata i Krzysztof Firlej.

 Dziękujemy Wszystkim za obecność i pomoc w tworzeniu wspólnego dzieła, jakim jest szkoła, jej społeczność, czyli nasze Dzieci.

Wszystkim nagrodzonym tym najmniejszym i tym dorosłym gratulujemy!