Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Aktualności

Andrzejki 2022!

IMG 1065aWe czwartek 24 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa Andrzejkowa. Klasy Młodsze wraz ze swoimi nauczycielami i wychowawcami zorganizowali bal przebierańców, były konkursy, zabawy no i przepyszny poczęstunek.

Natomiast starsi uczniowie naszej szkoły bawili się wraz ze swoimi wychowawcami aż do godziny 19:00 - nie zabrakło konkursów, nauki tańca "Belgijskiego" oraz Just Dance.

Każda klasa zadbała aby na ich stołach nie zabrakło przekąsek. Przepiękną dekorację przygotowała pani mgr Anna Wcześny wraz z klasą 7 a o oprawę obu imprez zadbał mgr Tomasz Mazur wraz z uczniem klasy 7 Piotrem Leśnikiem. Zobaczcie sami...