Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

#Laboratoria Przyszłości – LUTY 2023

  W lutym 2023 w Szkole Podstawowej w  Klęczanach  odbywały się zabawy z robotem „Photon ” jak również drukowanie na drukarce 3D oraz budowanie i programowanie robotów z klocków Lego SPIKE. Zajęcia były zorganizowane dzięki programowi  #Laboratoria Przyszłości. Dzieci z klasy 3 i świetlicy bawiły się wspaniale wraz z Photonem na zajęciach kreatywnych. Ponadto wydrukowaliśmy ozdoby wiosenne- „kolorowe plastikowe kwiatki” z filamentu do dekoracji szkoły. W lutym powstało kilka nowych zabawek do Naszej świetlicy szkolnej. Dzieci które brały udział w zajęciach świetlicowych poznały co to jest mikrokontroler i jak go należy prawidłowo używać. Forma prowadzonych zajęć to początek nowoczesnej edukacji STEAM i rządowego programu #Laboratoria Przyszłości. 

    Zajęcia te rozwijały wyobraźnie, kreatywność. Dzieci z ogromną ciekawością  w nich uczestniczyły.

 

#Laboratoria Przyszłości – Styczeń 2023

20230124 143108Dzieci z Naszej Szkoły w miesiącu styczniu miały okazję po raz kolejny przeżyć fantastyczną przygodę z technologią druku 3D. Razem mogliśmy drukować na drukarce 3D dzięki udziałowi w programie #Laboratoria Przyszłości.

Przy użyciu kolorowych filamentów wydrukowaliśmy kolorowe kwiatki i serduszka do dekoracji szkoły.

#Laboratoria Przyszłości – Grudzień 2022

20221213 151328W grudniu 2022 w naszej szkole odbywały się zabawy z robotem „Photon ” jak również drukowanie na drukarce 3D oraz budowanie i programowanie robotów z klocków Lego SPIKE. Zajęcia były zorganizowane dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości. Klasa 7 i dzieci ze świetlicy bawiły się wspaniale wraz z Photonem na zajęciach kreatywnych. Ponadto wydrukowaliśmy choinki do dekoracji szkoły oraz inne ozdoby świąteczne.

#Laboratoria Przyszłości – Listopad 2022

20221115 152540W listopadzie 2022 w naszej szkole odbywały się zabawy z robotem „Photon ”.Zajęcia były zorganizowane dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości. Klasa 7 i dzieci ze świetlicy powtarzały kroki tańca które wykonywał robot, ponadto programowały swojego „Photona” tak aby pokonał on najtrudniejszy labirynt.

#Laboratoria Przyszłości – Październik 2022

20221021 093912Październik w naszej szkole minął na zajęciach z robotyki .Zajęcia były zorganizowane dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości. Klasa 8 i dzieci ze świetlicy budowały i programowały swoje roboty z klocków Lego i programowały je w języku Scratch. Forma prowadzonych zajęć to początek nowoczesnej edukacji STEAM i rządowego programu #Laboratoria Przyszłości.

#Laboratoria Przyszłości – Wrzesień 2022

20220927 133719We wrześniu w naszej szkole odbyły się zajęcia z robotyki .Zajęcia były zorganizowane dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości. Dzieci ze świetlicy poznały co to znaczy zbudować swojego robota z klocków Lego i samemu go zaprogramować w języku Scratch. Forma prowadzonych zajęć to początek nowoczesnej edukacji STEAM i rządowego programu „ Laboratoria Przyszłości”.