Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

III miejsce w Konkursie języka angielskiego

Dnia 9 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Niskowej miała miejsce IX edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych „Język angielski paszportem do Europy i świata”.  W konkursie wzięło udział 12 uczniów z 6 szkół podstawowych należących do gminy Chełmiec (SP Januszowa, SP Klęczany, SP Librantowa, SP Rdziostów, SP Marcinkowice i SP Niskowa).

 

W tym roku szkolnym konkurs tematycznie wiązał się ze Anglią. Składał się z dwóch części. Część pierwsza – pisemna sprawdzała wiedzę uczniów w zakresie: słuchania, czytania ze zrozumieniem, gramatyki, słownictwa i wiedzy o krajach anglojęzycznych. Część ustna stanowiła 3 - 4 minutową prezentację na wybrany temat w zakresie kultury Anglii.

Wszyscy uczestnicy wykazali się sporą wiedzą językową i kreatywnością w czasie przedstawiania swoich prezentacji ustnych. Uczeń naszej szkoły Witold Mordarski zdobył III miejsce GRATULUJEMY!

Skład naszej reprezentacji: Kasia Kosińska oraz Witold Mordarski z klasy VI

Uczniów przygotowywał nauczyciel języka angielskiego mgr Tomasz Mazur

IMG_0444.JPG IMG_0445.JPG IMG_0446.JPG

IMG_0447.JPG IMG_0452.JPG IMG_0453.JPG

IMG_0456.JPG IMG_0458.JPG IMG_0460.JPG

IMG_0462.JPG IMG_0463.JPG