Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Podsumowanie projektów „Umiem pływać” i „Już pływam”...

      

Zakończyły się ostanie zajęcia w ramach tych projektów. W dniu 16 listopada br. w zakończeniu uczestniczył  dyrektor Jerzy Rogalski, który był mile zaskoczony faktem, że dzieci, w tak krótkim czasie nauczyły się aż tak wiele.

 

W grupie młodszej można śmiało stwierdzić, że większość dzieci zrealizowała cel projektu - nabyła umiejętność pływania... Były na koniec pamiątkowe dyplomy dla wszystkich, podziękowania dla pani instruktor ,dla pana ratownika... Dyrektor szkoły podziękował również rodzicom: Pani Edycie Nowak i Pani Sabinie Gródek za bardzo duże osobiste zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie projektu. Podziękował również Stowarzyszeniu Gminny Klub Sportowy ISKRY Chełmiec i naszemu Panu Wójtowi za bardzo potrzebny i ciekawy projekt ...