Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

Wspólne czytanie pod hasłem ,,Bierz i czytaj"

 

,,Bierz i czytaj "Pod takim hasłem rozpoczęliśmy wspólne czytanie rożnych dzieł literackich dla dzieci. Akcję te przeprowadziliśmy wspólnie w dniu 28 listopada 2016 r. czytając fragmenty ,,Biblii". Wybrane części przeczytali uczniowie z wszystkich klas.

 

 

 

Tak, więc czytanie rozpoczął Paweł Kaczor wcielając się w role Proroka Izajasza. Po nim kolejno Ewangelię o Zwiastowaniu czytali: Edyta Kuźma, Paweł Zaczyk, Michał Kosiński, Oliwier Dąbrowski, Bartek Nowak i Kinga Kucia. Całość wydarzenia miała piękną adwentową oprawę z lampionów i wieńca adwentowego. W mroku lampki błyszczały a wszyscy uczniowie w skupieniu słuchali swoich kolegów - Czytanie jest piękne podsumował Patryk Pociecha.
W ten sposób chcieliśmy zachęcić do czytania innym. Całą oprawę przygotowała pani Magdalena Kaczor przy wsparciu siostry katechetki Anny Marii Kmieć.