Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok szkolny 2016/17

I Mikołajkowe zawody pływackie

W dniu 6 grudnia 2016 r. na Pływalni Aqua Centrum Chełmiec odbyły się I Mikołajkowe Zawody Pływackie.Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów: Edyta Kuźma, Amelia Wróbel, Katarzyna Mróz, Sebastian Brdej, Witold Mordarski, Paweł Kaczor, Dawid Jankoś i Damian Pawlik. Najlepszym z całej stawki okazał się Witek Mordarski zajmując VII miejsce w swojej kategorii wiekowej.

 

 

 

Wszyscy uczestnicy ze szkół podstawowych, rywalizowali na dystansie 25 metrów. Nasi reprezentanci bardzo dobrze poradzili sobie z przepłynięciem tego dystansu. Widać u nich duży postęp umiejętności, dzięki obowiązkowym, cotygodniowym zajęciom na basenie. Każdy z uczestników po zakończeniu rywalizacji, otrzymywał pamiątkowy medal i słodkości. Zwycięzcy poszczególnych kategorii, otrzymali medale, dyplomy i karnety na pływalnię i lodowisko od Wójta Gminy Chełmiec.

Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski, natomiast organizatorami byli Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec, Zespół Szkół w Świniarsku i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu. W zawodach wzięło udział ponad 180 zawodników i zawodniczek.