Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Rok Szkolny 2018/19

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sukcesy dziewcząt w tenisie stołowym…

Od bardzo dobrego występu i zdobycia tytułu Drużynowych Mistrzyń Gminy, rozpoczęła reprezentacja szkolna w składzie Gabriela Matląg i Edyta Kuźma, swój udział w tegorocznych rozgrywkach tenisa stołowego. Na ten wspaniały wynik dziewczyny zapracowały, plasując się na II (Gabrysia) i III miejscu (Edyta ) klasyfikacji indywidualnej turnieju, który został rozegrany w 6 listopada Świniarsku. Uczennice kl. VIII, pokonując w  rywalizacji swoje rówieśniczki oraz koleżanki z kl.VII  innych szkół podstawowych i gimnazjum, zapewniły sobie awans do turnieju międzygminnego. Warto również podkreślić dobry start w tych zawodach innego ucznia kl. VIII, Witka Mordarskiego, który zajmując miejsce tuż za podium, podobnie, jak swoje koleżanki, awansował  do etapu międzygminnego indywidualnych Mistrzostw Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

15 listopada w Zespole Szkół w Kamionce Wielkiej, odbył się etap międzygminny turnieju drużynowego tenisa stołowego. Dziewczyny z kl.VIII również w tych zawodach, potwierdziły swoje wysokie umiejętności. Po bardzo wyrównanych pojedynkach, zajęły drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji ustępując tylko drużynie z Długołęki-Świerki. III miejsce zajęła drużyna z Tęgoborzy. Wywalczone drugie miejsce dało przepustkę do udziału w turnieju powiatowym.

21 listopada w Zespole Szklono – Przedszkolnym w Gródku n/Dunajcem, został rozegrany drużynowy turniej powiatowy w tenisie stołowym. Edyta i Gabrysia znalazły się wśród 8 najlepszych drużyn powiatu nowosądeckiego. Ulegając drużynom z Miłkowej i Zagorzyna zajęły ostatecznie piąte miejsce, kończąc tym samym tegoroczny udział w rozgrywkach drużynowego tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanego startu w rozgrywkach indywidualnych…