Nasza strona korzysta z ciasteczek. Używamy ciasteczek w różnych celach: do zbierania anonimowych statystyk. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

Klęczany 1a, 33-394 Klęczany Tel: 18 548 04 10 dyr06@spkleczany.chelmiec.pl

Komunikat dyrektora szkoły z 11 września 2020 r.

Szanowni  Państwo !

      Wrześniowe spotkania z rodzicami organizujące pracę w roku szkolnym 2020/21  odbywały się będą w naszej  szkole wg zasady - każda klasa indywidualnie.

Wychowawca klasy I serdecznie zaprasza wszystkich rodziców uczniów  na swoje pierwsze w tym roku spotkanie  - do szkoły na dzień  16 września 2020 r. tj. środa na godz. 16.00.

      Przypominamy wszystkim P. o obowiązku zachowania reżimu sanitarnego.

Kolejne spotkania będą przekazywane przez wychowawców klas. 

Zapraszamy !

 

Wakacje........, a Soviki Mniejsze nie próżnują.

Liliana Zaręba z kl. 0, Joanna Kmiecik z kl. 0 i Emilka Mróz z kl.1 zakwalifikowały się do drugiego etapu w konkursie piosenki ludowej ,, Lachowskie śpiewanie'' organizowanego przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. Finałowe przesłuchania odbyły się 25.08.2020 r. Dziewczęta zawojowały podium następującymi wynikami; II-  Miejsce -  Liliana Zaręba i  Emilia Mróz

III- miejsce - Joanna Kmiecik
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komunikat dyrektora szkoły

Klęczany, 21 sierpnia 2020 r.

Komunikat dyrektora szkoły

Szanowni Państwo! Rodzice i opiekunowie !
Zbliża się koniec wakacji, już wkrótce przywitamy nowy rok szkolny 2020/21. Informuję Państwa, że obecnie trwają przygotowania naszej szkoły do uruchomienia jej według tradycyjnego, stacjonarnego modelu pracy od 1 września br. z zastosowaniem koniecznych dodatkowych zmian i obostrzeń sanitarnych. Są one spowodowane oczywiście nieustającą pandemią. Już wkrótce, w najbliższych dniach przekaże P. za pośrednictwem strony internetowej i dziennika elektronicznego ustalone z organami szczegółowe zasady organizacji pracy i procedury związane z reżimem sanitarnym. W tym miejscu zaznaczę, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju jest dynamiczna i zmienna. Wprowadzane u nas zmiany mają charakter doraźny. System organizacji nauki i opieki w naszej szkole będzie z pewnością na bieżąco modyfikowany. Co ważne, każda szkoła przyjmuje własne, możliwe do realizacji i w granicach prawa rozwiązania. Słonecznego i bezpiecznego końca wakacji życzy...

Jerzy Rogalski - dyrektor szkoły

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Do Zobaczenia! Pożegnanie Oddziału Przedszkolnego 2019/20

 

Komunikat dyrektora szkoły w sprawie zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie miało w tym roku inną formę niż zwykle:

25 czerwca br. tj.  czwartek o godz. 9 - najmłodsze dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy: ukończenia Oddziału Przedszkolnego, a najmłodsi- ukończenia zerówki oraz  wszyscy ukończenia nauki religii. Wszystkie dzieci otrzymają też  nagrody książkowe.

26 czerwca br. tj. w piątek o godz. 8 - Msza św. w kościele w Chomranicach - dojazd, udział i powrót- indywidualnie - wyłącznie pod opieką rodzica. Spotkania z wychowawcami klas na sali gimnastycznej, a  tam - rozdanie świadectw  i wręczenie nagród- wg porządku ...

Wyniki Konkursu w "Zdrowym Ciele Zdrowy Duch"

Zwycięzcy w Konkursie "W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch" to

- Bartłomiej Dubiel klasa 0

- Wiktoria Ciuła klasa 0

Gratulujemy!

Zdalna praca świetlicy i Konkurs! W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH !!!!

„… Jedz aby żyć, a nie żyj aby jeść….”

…..jesteśmy tym co jemy……..”

Cukier  nie tylko w cukiernicy!!!ale w bananie, jabłku, ziemniakach, ryżu i chlebie!!!

Przeczytaj artykuł o zdrowym żywieniu i namaluj swoje zdrowe śniadanie. Następnie wyslij do nas na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewidziane nagrody!!!!